Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy Praha

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou jednoznačně stálicí mezi typy podlahových krytin, dodávají interiéru punc útulného, ale i zároveň moderního domova. Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy zachovávají jedinečnou a neopakovatelnou strukturu dřeva v podobě nášlapné vrstvy vytvořené masivní dýhou.

Díky třívrstvé konstrukci této podlahy dochází k minimalizování negativní vlastnosti masivního dřeva, kdy nedochází k tvorbě spár mezi prkny.

Oproti právě masivním podlahám vítězí třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy i nižší cenou. Z nepřeberného množství třívrstvých dřevěných plovoucích podlah si jistě vybere každý.

Dub je naše nejtvrdší dřevina a na podlahy se používá po dlouhá staletí. Dub v nejrůznějších provedeních a podobách se určitě neokouká. Vybrat si můžete ze mnoha typů patinování a dvou druhů provedení – vzhled selského prkna různých rozměrů nebo vzhled parket.

Na Vaše přání je možné u třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy provést dodatečné kartáčování povrchu, zkosení hran či jinou povrchovou úpravu. Díky kvalitní povrchové úpravě bude péče o Vaši novou podlahu hračkou.

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou vhodné i na podlahové topení. Pro větší efekt topení a rychlejší reakci na změnu teplot je však lepší dřevěnou podlahu k podkladu lepit, než ji instalovat plovoucím způsobem.

Co se týče třívrstvé plovoucí dřevěné podlahy, tak nabízíme značky Euro Parkett, Parket Koncept, Hoco, Barlinek a Kahrs. Od těchto výrobců máme opravdu velké množství různých dekorů, obrovskou škálu výběru barevnosti dekorů.

Dřevěné třívrstvé podlahy