Pár slov o nás

Rychlá a kvalitně odvedená práce, a především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Firma Podlahy Šťastný nabízí široký sortiment podlahových krytin našich i zahraničních výrobců, mezi které patří i masivní dřevěné podlahy Praha.

Postupem času a profesionálního růstu naší firmy jsme studovali produkty, jako jsou masivní dřevěné podlahy a snažili jsme se najít nejlepší technologická řešení, abychom také drželi krok s ostatními nebo byli ještě lepší. Naše firma vám může nabídnout nejlepší možné řešení co se týká masivní dřevěné podlahy a její ceny, masivní dřevěné podlaha a její pokládky, masivní dřevěné podlahy a podlahového vytápění, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy a její ceny, průmyslové mozaiky.

Naše pole působnosti je zejména oblast Praha, jednotlivé části Prahy, Praha 1, Praha 2 , Praha 3, Praha 4, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, dále pak Praha východ, Praha západ, Liberec, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun.

Hledáte dokonalou masivní dřevěnou podlahu nebo snad interiérové dveře?

Preferujete kvalitu a nevíte, jakou podlahu si zvolit?

Naše firma Vám nabízí široký sortiment nejen masivních dřevěných podlah, interiérových dveří, ale také plovoucí podlahy, masivní dřevěné parkety, pokládku masivní dřevěné podlahy a to s odborným poradenstvím.

Masivní dřevěné podlahy Praha - dokonalost, kvalita a originalita.

Toužíte po dokonalých posuvných dveřích, které by Vám skvěle doplnili interiér domu nebo kanceláře? Nevíte, jestli zvolit plné nebo prosklené? I v této oblasti máme profesionální tým pracovníků, kteří ví, jak svou práci dělat dobře. Mají mnohaleté zkušenosti a všem zákazníkům nabízejí nejlepší možné řešení. Posuvné dveře ušetří spostu místa a navíc vypadají netradičně. Klasické dveře, které doplňují interiér pak vypadají stejně dobře, jako nové šaty.

Splníme všechna Vaše přání a vybereme ty nejvhodnější interiérové dveře.

Rodinná firma Podlahy Šťastný nabízí široký sortiment podlahových krytin pro Prahu a okolí

Máte doma staré schodiště a potřebujete mu dát nový kabát?

Nebo chcete rovnou schodiště nové? Žádný problém pro naši firmu. Máme profesionály na svém místě a nabízíme Vám mimo jiné i schodiště na míru, a to ve stejném obložení, jako máte podlahu, takže můžete mít doma přesně takové schody, jaké jste vždy chtěli.

Třeba schody do nebe….

Schováváte pod kobercem starou a zašlou masivní dřevěnou podlahu nebo parkety? My Vám z takové staré podlahy uděláme opět krásnou a dokonalou podlahu pro další roky užívání. Zabýváme se rovněž renovací starých podlah, takže nemusíte nutně pořizovat podlahu novou. Máme odborný tým pracovníků, kteří svou práci odvedou kvalitně a spolehlivě. Důležitá je také konečná fáze renovace a tou je povrchová úprava. Zde si můžete vybrat lakování, voskování nebo olejování.

Ať už toužíte po dokonalé nové dřevěné podlaze, interiérových dveřích nebo chcete jen starou podlahu renovovat, s výběrem vhodného materiálu, pokládkou podlahy nebo výrobou dveří na míru Vám ochotně a rádi poradíme.

Masivní dřevěné podlahy Praha - podlaha, která Vám sedne.

Pokládáme podlahy těchto výrobců: